Innovations in coloring
plenczskru
Permedia

Zakłady Chemiczne
Permedia SA

ul. Grenadierów 9
20-331 Lublin
tel.: 81 744 12 71 do 73
fax: 81 744 03 74
e-mail: info@permedia.pl

Znajdujesz się tutaj: Permedia » O firmie » Profil działalności
Technicznie rzecz biorąc

Profil działalności

ZAKŁADY CHEMICZNE PERMEDIA S.A. to jeden z wiodących polskich producentów środków barwiących. Nasza oferta dostosowana jest do indywidualnych wymagań każdego klienta. Wieloletnia obecność naszej firmy na rynku pozwala nam zaoferować produkty dokładnie spełniające oczekiwania Klienta, zarówno pod względem kolorystyki, jak i własności technicznych. Produkowane przez nas środki barwiące występują w pełnej gamie kolorystycznej.        

Nasze produkty mogą być stosowane do barwienia: tworzyw sztucznych, żywic, farb, lakierów, emalii, ceramiki, mas
w budownictwie. Posiadają niemal nieograniczone możliwości zastosowania. Cechy charakterystyczne to: wysoka moc barwienia, maksymalne odporności na światło i czynniki atmosferyczne, wysoka skuteczność barwienia, a także bardzo dobra dyspersja w barwionym wyrobie, co gwarantuje równomierne wybarwienie.

Środki barwiące oferowane przez naszą firmę dostępne są w postaci:

  • pigmentów  proszkowych (OXYPERMY, MULTIPERMY, FERROPERMY, CADMOPERMY)
  • koncentratów pigmentowych (masterbatchy) PLASTOPERMÓW – są to środki barwiące na bazie polimerów, które charakteryzują się wysokim stężeniem pigmentu oraz dużą siłą barwienia. Gama produktów o najwyższej jakości przeznaczona do barwienia różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Pożądany kolor wyrobu barwionego można otrzymać już przy małym poziomie dozowania. W zależności od rodzaju tworzywa użytego w procesie produkcji proponujemy: PLASTOPERMY na bazie polimerów gwarantujących maksymalną kompatybilność z barwionym układem.
  • past pigmentowych (DISOLPERMY do systemów wodnych i niewodnych).

Oprócz środków barwiących oferujemy także dużą gamę dodatków procesowych do tworzyw sztucznych.  Grupa ta ma nazwę Addperm. Dzięki zastosowaniu dodatków procesowych przetwórcy tworzyw sztucznych mogą modyfikować właściwości przetwórcze i użytkowe produkowanych wyrobów. Wśród produktów z grupy Addpem można znaleźć: środki poślizgowe, antyblockingowe, antystatyczne, modyfikatory udarności, stabilizatory UV i termiczne.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku Permedia S.A. stale podnosi  kompetencje swoich pracowników oraz inwestuje w nowe technologie, aby zawsze dostarczać klientom produkty o niezmiennej, wysokiej jakości.

Wraz z produktami najwyższej jakości Permedia oferuje wsparcie technologiczne doświadczonych technologów oraz zaplecze badawcze, odpowiadając na oczekiwania klientów związane z procesami barwienia.
Kolor - to nie jest tylko cecha obiektów w naszym otoczeniu -  to klimat i atmosfera, która sprawia, że nasze życie staje się piękniejsze. Każdy chce żyć w kolorowym świecie, takim, który uwalnia nas od codziennych trosk. Każdy ma swój ulubiony kolor, który daje mu siły i inspirację do pracy.     

Chcemy, aby tworzenie kolorów było prawdziwą przyjemnością przynoszącą radość i satysfakcję naszym klientom
i pracownikom. Używamy naszej technologii zgodnie z najnowszymi trendami, aby stworzyć nowe, bardziej trwałe i piękne kolory dla większej liczby produktów. Jesteśmy przekonani, że tak jak kolory nie mają żadnych ograniczeń, tak również nieograniczone są możliwości rozwoju naszej firmy dzięki poświęceniu i twórczej pasji naszych pracowników. Możemy kontynuować rozwój i stawiać czoła nowym wyzwaniom każdego dnia


Powrót
iso
Copyright © Permedia - 2018. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij