Innovations in coloring
plen
Permedia

Permedia spółka z o.o.

ul. Grenadierów 9
20-331 Lublin
tel.: 81 744 12 71 do 73
fax: 81 744 03 74
e-mail: info@permedia.pl

Znajdujesz się tutaj: Permedia » O firmie » Profil działalności
Technicznie rzecz biorąc

Profil działalności

PERMEDIA spółka z o.o. to jeden z wiodących polskich producentów środków barwiących i dodatków procesowych mających zastosowanie w szeroko rozumianym procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Stosowanie polimerów we wszystkich dziedzinach życia jest powszechne. Używa się ich w budownictwie, przemyśle opakowaniowym, mechanicznym, elektrycznym, przy produkcji  samochodów.

Dodatki do tworzyw sztucznych w formie granulatu umożliwiają prostą i tanią zmianę koloru tworzywa i/lub jego właściwości fizykochemicznych.  Z uwagi na działanie masterbatche dzielimy na następujące grupy: białe, czarne, barwiące i uszlachetniające.

W grupie dodatków procesowych ADDPERM posiadamy dodatki: procesowe, antyblocki, slip, dodatki poślizgowe, statyczne, wybielacz optyczny, block, antyfog, filtr UV,  stabilizator UV, dodatek obniżający palność, antyutleniacz, dodatek krystalizujący, klej do folii , dodatek spieniający, dodatek przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy, dodatek suszący.
Dzięki zastosowaniu dodatków procesowych przetwórcy tworzyw sztucznych mogą modyfikować właściwości przetwórcze i użytkowe produkowanych wyrobów.

Wieloletnia obecność naszej firmy na rynku pozwala nam zaoferować produkty dokładnie spełniające oczekiwania Klienta, zarówno pod względem kolorystyki, jak i własności technicznych.

Nasza oferta dostosowana jest do indywidualnych wymagań każdego klienta i obejmuje wszystkie w/w rodzaje masterbatchy (PLASTOPERMY, PLASTOMIXY, ADDPERMY) oraz środki barwiące w postaci pigmentów proszkowych (OXYPERMY, MULTIPERMY, FERROPERMY, CADMOPERMY) oraz past pigmentowych (DISOLPERM).

Produkowane przez nas środki barwiące występują w pełnej gamie kolorystycznej.

Nasze produkty mogą być stosowane do barwienia: tworzyw sztucznych, żywic, farb, lakierów, emalii, ceramiki, mas w budownictwie. Posiadają niemal nieograniczone możliwości zastosowania. Cechy charakterystyczne to: wysoka moc barwienia, maksymalne odporności na światło i czynniki atmosferyczne, wysoka skuteczność barwienia, a także bardzo dobra dyspersja w barwionym wyrobie, co gwarantuje równomierne wybarwienie.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku Permedia spółka z o.o. stale podnosi  kompetencje swoich pracowników oraz inwestuje w nowe technologie, aby zawsze dostarczać klientom produkty o niezmiennej, wysokiej jakości.

Wraz z produktami najwyższej jakości Permedia oferuje wsparcie technologiczne doświadczonych technologów oraz zaplecze badawcze, odpowiadając na oczekiwania klientów związane z procesami barwienia.

Kolor - to nie jest tylko cecha obiektów w naszym otoczeniu -  to klimat i atmosfera, która sprawia, że nasze życie staje się piękniejsze. Każdy chce żyć w kolorowym świecie, takim, który uwalnia nas od codziennych trosk. Każdy ma swój ulubiony kolor, który daje mu siły i inspirację do pracy.

Chcemy, aby tworzenie kolorów było prawdziwą przyjemnością przynoszącą radość i satysfakcję naszym klientom i pracownikom. Używamy naszej technologii zgodnie z najnowszymi trendami, aby stworzyć nowe, bardziej trwałe i piękne kolory dla większej liczby produktów. Jesteśmy przekonani, że tak jak kolory nie mają żadnych ograniczeń, tak również nieograniczone są możliwości rozwoju naszej firmy dzięki poświęceniu i twórczej pasji naszych pracowników. Możemy kontynuować rozwój i stawiać czoła nowym wyzwaniom każdego dnia.


Powrót
iso
Copyright © Permedia - 2024. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij