Innovations in coloring
plen
Permedia

Permedia spółka z o.o.

ul. Grenadierów 9
20-331 Lublin
tel.: 81 744 12 71 do 73
fax: 81 744 03 74
e-mail: info@permedia.pl

Znajdujesz się tutaj: Permedia » O firmie » Polityka jakości
Technicznie rzecz biorąc

Polityka jakości

Za nami stoi ponad 100 lat historii. W tym czasie zbudowaliśmy pozycję firmy solidnej, a przede wszystkim otwartej na różnorodne potrzeby naszych Klientów.
Obecna dynamika zmian jakie zachodzą w otoczeniu gospodarczym zmusza nas do ciągłej aktualizacji oferty rynkowej oraz metod działania.

Jakość to wypadkowa bieżących i przyszłych wymagań Klienta oraz intencji i możliwości naszej firmy ujętych w ramy wymagań prawnych i normy ISO 9001. Włączając się w ten nurt wymagań, a zarazem potrzeb Spółki i naszych Klientów realizujemy go przez następujące cele:

  • umocnienie pozycji rynkowej w kategoriach wyrobów będących w standardowej ofercie, 
  • wejście na nowe obszary asortymentowe i terytorialne,
  • dążenie do optymalizacji metod działania.

W projektowaniu, wytwarzaniu i badaniach realizujemy zasadę ciągłej poprawy niezawodności i powtarzalności naszych wyrobów.
Jakość jest wypracowywana przez wszystkich członków załogi. Dlatego też właściwe kierowanie zespołem traktujemy jako warunek konieczny dla utrzymania stabilnej jakości w każdym zakresie działania Spółki.
Utrzymanie i rozwój Systemu Zarządzania Jakością wg wymagań normy ISO 9001 daje podstawy organizacyjne do osiągnięcia zamierzonej przez Spółkę i oczekiwanej przez Klienta jakości, przy współudziale i z pomocą wszystkich pracowników.

Zarząd Spółki dąży do zapewnienia środków niezbędnych dla realizacji postawionych celów.

Prezes Zarządu
Agnieszka Kozubek- Bespalenko

Zobacz certyfikat ISO 9001:2015


Powrót
iso
Copyright © Permedia - 2024. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij