Innovations in coloring
plenczskru
Permedia

Zakłady Chemiczne
Permedia SA

ul. Grenadierów 9
20-331 Lublin
tel.: 81 744 12 71 do 73
fax: 81 744 03 74
e-mail: info@permedia.pl

Znajdujesz się tutaj: Permedia » O firmie
Technicznie rzecz biorąc

O firmie

Historia firmy

Historia firmy rozpoczęła się w XIX stuleciu. Jej początki sięgają roku 1895. Od tego czasu zaszło dużo zmian w zakresie produkcji jak i w zakresie form właścicielskich.
Grudzień rok 2012 stał się najważniejszym momentem w historii firmy. Momentem rozpoczęcia  ważnych przemian. Permedia S.A. zmieniła właściciela. Większościowy pakiet akcji kapitału zakładowego Spółki został wykupiony przez MW Chemie, s.r.o. reprezentowaną przez prezesa Michala Wygrysa.

więcej
Profil działalności

ZAKŁADY CHEMICZNE PERMEDIA S.A. to jeden z wiodących polskich producentów środków barwiących. Nasza oferta dostosowana jest do indywidualnych wymagań każdego klienta. Wieloletnia obecność naszej firmy na rynku pozwala nam zaoferować produkty dokładnie spełniające oczekiwania Klienta, zarówno pod względem kolorystyki, jak i własności technicznych. Produkowane przez nas środki barwiące występują w pełnej gamie kolorystycznej. 

więcej
Polityka jakości

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008

więcej
iso
Copyright © Permedia - 2019. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij