Innovations in coloring
plen
Permedia

Permedia spółka z o.o.

ul. Grenadierów 9
20-331 Lublin
tel.: 81 744 12 71 do 73
fax: 81 744 03 74
e-mail: info@permedia.pl

Znajdujesz się tutaj: Permedia » Aktualności » Targi WARSAW PLAST EXPO 2023 za nami
Technicznie rzecz biorąc

Targi WARSAW PLAST EXPO 2023 za nami

Targi WARSAW PLAST EXPO 2023 za nami

 

W dniach 8-10 lutego br. odbyły się targi  WARSAW PLAST EXPO, skupiające firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na 25 tys. metrów2 powierzchni wystawienniczej  zaprezentowało się prawie 80 przedsiębiorstw z Polski i Europy. Wśród wystawców znalazła się także firma Permedia Sp. z o.o., która przedstawiła szerokiemu gronu odwiedzających bogatą ofertę spółki.

 

Podczas tego wydarzenia w Warszawie spotykają się najważniejsi europejscy producenci, reprezentujący wszystkie ogniwa sektora: maszyny, urządzenia, surowce, półprodukty, części techniczne, usługi, badania i naukę.

Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum segmentów tematycznych pozwala na zapoznanie się z nowościami i rozwiązaniami wszystkich kluczowych sektorów branży tworzyw sztucznych.

 

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko za zainteresowanie naszą ofertą. Liczne spotkania, które przebiegły w miłej i przyjaznej atmosferze, dały możliwość wymiany cennych doświadczeń oraz informacji, jak również nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych.

Zapraszamy do współpracy!


Powrót
iso
Copyright © Permedia - 2024. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij