Innovations in coloring
plen
Permedia

Permedia spółka z o.o.

ul. Grenadierów 9
20-331 Lublin
tel.: 81 744 12 71 do 73
fax: 81 744 03 74
e-mail: info@permedia.pl

Znajdujesz się tutaj: Permedia » Aktualności » Spotkajmy się na Targach Warsaw Plast Expo 2023!
Technicznie rzecz biorąc

Spotkajmy się na Targach Warsaw Plast Expo 2023!

Spotkajmy się na Targach Warsaw Plast Expo 2023!

 

Szanowni Państwo,

 

w dniach 8-10 lutego br. w Warszawie odbędzie się 2 edycja Międzynarodowych Targów Przemysłu Tworzyw Sztucznych WARSAW PLAST EXPO.  
To międzynarodowe, biznesowe wydarzenie skupiające firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Są to specjalistyczne targi, które łączą wszystkie segmenty branży: maszyny i urządzenia, surowce, półprodukty i części techniczne, usługi, badania i naukę. Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum segmentów tematycznych pozwoli poznać nowości i rozwiązania wszystkich kluczowych sektorów branży tworzyw sztucznych.

 

Nasza firma będzie obecna na tym wydarzeniu w roli wystawcy, dlatego już dziś pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na nasze stoisko B2.03 / HALA B.

 

Aby uzyskać bezpłatny identyfikator wstępu, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie organizatora: formularz online.

 

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

 


Powrót
iso
Copyright © Permedia - 2024. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij