Innovations in coloring
plen
Permedia

Permedia spółka z o.o.

ul. Grenadierów 9
20-331 Lublin
tel.: 81 744 12 71 do 73
fax: 81 744 03 74
e-mail: info@permedia.pl

Znajdujesz się tutaj: Permedia » Aktualności » Poland Business Run 2023 za nami!
Technicznie rzecz biorąc

Poland Business Run 2023 za nami!

 

W dniu 3 września br. odbyła się 12 edycja Biegu Sztafetowego Poland Business Run. W największym biznesowym biegu charytatywnym w Polsce wzięło udział 13 drużyn z Grupy Lerg.

 

Jedna drużyna w składzie: Mariusz, Adam, Hania, Rafał i Mariusz stanęła na linii startu w Krakowie. Pomimo ulewnego deszczu pokazali siłę i determinację, a także uzyskali świetny wynik (220 miejsce na 1800 drużyn). Wraz z nimi w różnych miejscach Polski biegło tego dnia 60 kolegów i koleżanek ze spółek: Permedia, Lerg, Sarzyna Chemical, Izo-Erg i Hanex!

 

W tym roku do charytatywnej sztafety zapisało się prawie 36 500 przedstawicieli firm i korporacji, a pomoc popłynie do ponad 100 osób po amputacjach, z różnymi problemami w obrębie narządów ruchu oraz po mastektomii, w tym 9-letniego Edgara z Małopolski, który zmaga się z przewlekłym zapaleniem szpiku i kości.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia na starcie kolejnej edycji!

 

Zapraszamy do fotogalerii.


Powrót
iso
Copyright © Permedia - 2024. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij