Innovations in coloring
plen
Permedia

Permedia spółka z o.o.

ul. Grenadierów 9
20-331 Lublin
tel.: 81 744 12 71 do 73
fax: 81 744 03 74
e-mail: info@permedia.pl

Znajdujesz się tutaj: Permedia » Aktualności » Gazele Biznesu 2023 dla spółki Permedia
Technicznie rzecz biorąc

Gazele Biznesu 2023 dla spółki Permedia

Gazele Biznesu 2023 dla spółki Permedia

Spółka Permedia znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2023 - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce, organizowany nieprzerwanie od 2000 r. przez  Puls Biznesu. Autor rankingu, którym jest wywiadownia gospodarcza COFACE, wnikliwie analizuje wyniki finansowe zgłoszonych firm, co oznacza, że wszystkie spółki obecne na liście laureatów  cechuje transparentność i dynamiczny rozwój.

Znalezienie się w gronie Gazel Biznesu jest dla nas istotnym wyróżnieniem. Cieszy nas, że nasze zaangażowanie i praca nad rozwojem firmy  jest doceniana przez profesjonalistów. Gratulujemy również pozostałym laureatom - komentuje Agnieszka Kozubek-Bespalenko, Prezes Zarządu.

Szczegółowe informacje na temat rankingu znaleźć można na stronie: Gazele Biznesu.


Powrót
iso
Copyright © Permedia - 2024. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij