Innovations in coloring
plen
Permedia

Permedia spółka z o.o.

ul. Grenadierów 9
20-331 Lublin
tel.: 81 744 12 71 do 73
fax: 81 744 03 74
e-mail: info@permedia.pl

Znajdujesz się tutaj: Permedia » Aktualności » Drużyny Grupy Lerg wystartowały w Poland Business Run 2021
Technicznie rzecz biorąc

Drużyny Grupy Lerg wystartowały w Poland Business Run 2021

W niedzielę 5 września odbyła się 10. edycja charytatywnej sztafety Poland Business Run.
Grono 28,5 tyś. biegaczy zaangażowanych w tą szczytną akcję zasilili także pracownicy spółek: Permedia z Lublina, Lerg z Pustkowa-Osiedla, Sarzyna Chemical z Nowej Sarzyny oraz Hanex z Dąbrowy Górniczej. 

Organizatorom biegu udało się zebrać ponad 2 miliony złotych, które zostaną przeznaczone na dofinansowane protez, wózków oraz turnusów rehabilitacyjnych dla ponad 100 osób z niepełnosprawnościami układu ruchu.
Z ramienia Grupy Lerg wystartowały cztery zespoły - łącznie 20 zawodników. Ze względu na pandemie, a co za tym idzie bezpieczny, wirtualny charakter tegorocznego wydarzenia, każdy biegacz 5-osobowej sztafety miał do pokonania 4 km samodzielnie wybranej trasy.

Firmę Permedia reprezentowali nasi koledzy, którym gratulujemy  osiągniętych wyników, ale przede wszystkich tego, że brali udział w tak szczytnym przedsięwzięciu.

Oto reprezentacja Permedii:

 

 

 

Chociaż wszystkim nam przyświecał przede wszystkim charytatywny cel, nie zabrakło zdrowej, sportowej rywalizacji –  na 4322 drużyny wysoką 248 pozycję udało się wywalczyć drużynie Sarzyna Chemical. Pełna lista wyników znajduje się pod linkiem tutaj.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do fotogalerii. 

 


Powrót
iso
Copyright © Permedia - 2024. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij