Innovations in coloring
plen
Permedia

Permedia spółka z o.o.

ul. Grenadierów 9
20-331 Lublin
tel.: 81 744 12 71 do 73
fax: 81 744 03 74
e-mail: info@permedia.pl

Znajdujesz się tutaj: Permedia » Aktualności » „Diament Forbesa” dla spółki Permedia
Technicznie rzecz biorąc

„Diament Forbesa” dla spółki Permedia

„Diament Forbesa” dla spółki Permedia

Permedia sp. z o.o. znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa”. Tegoroczna edycja była piętnastą odsłoną zestawienia najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

Na liście diamentów w 2023r. znalazło się 11 819 przedsiębiorstw zatrudniających łącznie blisko 2,2 mln osób,  w tym 365 firm z województwa lubelskiego. Diamentowe spółki,  które zanotowały 10% i większy wzrost wartości firmy, stanowią  0,25 proc. ogóły liczby firm zarejestrowanych w Polsce. Po raz kolejny strategicznym partnerem rankingu był ING Bank Śląski.

Znalezienie się w gronie najdynamiczniej rozwijających się spółek w Polsce jest dla nas sporym wyróżnienie i uznaniem dla ciężkiej pracy całego zespołu. Daje nam również ogromną satysfakcję i motywację do dalszego rozwoju – komentuje Agnieszka Kozubek-Bespalenko, Prezes Zarządu.

Do wyceny spółek wykorzystane zostały dane m.in. o poziomie sprzedaży, zysku netto, wartości majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje.

Szczegółowe informacje na temat rankingu znaleźć można na stronie: Diamenty Forbesa 2023 - Forbes.pl


Powrót
iso
Copyright © Permedia - 2024. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij