Innovations in coloring
plen
Permedia

Permedia spółka z o.o.

ul. Grenadierów 9
20-331 Lublin
tel.: 81 744 12 71 do 73
fax: 81 744 03 74
e-mail: info@permedia.pl

Znajdujesz się tutaj: Permedia » Produkty » Pozostałe » Pigmenty » Pigmenty żelazowe
Technicznie rzecz biorąc

Pigmenty żelazowe

Pigmenty żelazowe z racji bardzo wysokich parametrów odpornościowych oraz niskiej ceny są jednymi z najbardziej rozpowszechnionych pigmentów stosowanymi w wielu branżach przemysłu. Gama pigmentów żelazowych oferowanych przez Permedię dzieli się na trzy grupy.

Iron Oxides - to grupa pigmentów o standardowych kolorach.

Ferropermy to grupa pigmentów stosowanych w aplikacjach, gdzie wymagana jest najwyższa jakość.

Ferromixy to wysokiej jakości mieszanki pigmentów żelazowych o nietypowych kolorach, dostosowanych do potrzeb określonych klientów.

 

IRON OXIDE

Wysokiej jakości pigmenty żelazowe w standardowej palecie kolorów przeznaczone do szerokiej gamy zastosowań. Stosowanie: materiały budowlane, tworzywa sztuczne, guma oraz masy bitumiczne

 

FERROPERM

Najwyższej jakości pigmenty nieorganiczne na bazie tlenków żelaza w formie proszku. W procesie produkcji poddawane są na wielu etapach ścisłej kontroli jakości, dzięki czemu produkt finalny spełnia najwyższe wymogi dotyczące powtarzalności koloru, mocy barwiącej oraz inne parametry istotne w procesie barwienia. Gama kolorystyczna jest ograniczona do najbardziej rozpowszechnionych kolorów i w zależności od potrzeb rynkowych jest poszerzana o nowe indeksy. Stosowanie:  barwienie mas betonowych, tynkarskich, fug, tworzyw sztucznych, farb i lakierów.

 

FERROMIX

Wysokiej jakości kompozycje pigmentów żelazowych w formie proszkowej produkowane w szerokiej gamie kolorystycznej. Na życzenie klientów opracowujemy nowe kompozycje dostosowane do specyfiki materiału bazowego oraz stosowanej technologii.

Stosowanie: : materiały budowlane, tworzywa sztuczne, guma, masy bitumiczne, farby oraz ceramika budowlana

 

 


Powrót
iso
Copyright © Permedia - 2023. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij